شنبه تا جمعه به صورت تمام وقت و 24 ساعته -24/7
  • شماره تماس 24 ساعته

    09191585449

  • شماره تماس

    ۸۹۴ ۷۳۰ ۵۵ ۰۲۱

  • تماس با ما
 قالیشویی در جنوب

قالیشویی در جنوب

قالیشویی در جنوب

قبل از شستشو:

قالیشویی در جنوب
قالیشویی در جنوب

در شستو شوی فرش‌ها دو نکته حائز اهمیت است: ۱-نبود گردوغبار لابلای الیاف قالی که به این معنی است باید حتما قبل از شستشو فرش کاملا تکان داده شود. ۲- از بین نرفتن الیاف فرش به خاطر غلط شستن فرش که این مورد خودش شامل وارد آوردن فشار زیاد به الیاف هنگام شستشو و کندن آن‌ها و نیز مخلوط شدن رنگ الیاف هنگام شستشوست. معمولا فرش‌های دست باف را به دلیل سنگینی یا مرغوبیت زیاد در خانه نباید شست اما اگر کاسته شدن از ارزش آن‌ها برایتان ایرادی ندارد و یا فرش قیمت زیادی ندارد با توجه به دو اصل بالا فرشتان را خوب تکانده و پرزگیری نمایید و سپس بعد از امتحان رنگ پس دادگی به شستن آناقدام نمایید. برای امتحان رنگ دادگی کمی آب روی قسمتی از فرش که رنگ تیره دارد بریزید و بعد از چنددقیقه با دستمال سفید روی فرش بکشید، اگر دستمال رنگی شد باید فرشتان را با اب سرد و صابون مایع خنثی بشویید تا میزان رنگ دهی خیلی زیاد نباشد.

قالی گرانبهاست چه کنم؟

به قالیشویی مورد اعتماد خود زنگ بزنید.ازجملهء قالی شویی‌هایی که کار خود را بادقت انجام می‌دهد قالیشویی اهوراست. قالیشویی اهورا با تهیه دستگاه‌های مدرن و امروزی ابتدا گرد و غبار فرش‌ها را خوب می‌گیرد برای این کار از جاروبرقی‌هایی با توان بالا و دستگاه‌های خاص استفاده می‌کند. بعد از گردگیری با شناخت الیاف فرش شویندهء غیرقلیایی مناسب را بکار می‌گیرد تا الیاف فرش شفاف و تمیز شود.
از آنجا که شرکت ما در جنوب،غرب و شرق تهران شعبه‌‌های متعددی دارد ، اگر در هرنقطه از تهران بطور مثال جنوب تهران زندگی می‌کنید میتوانید با شعبه قالیشویی در جنوب تهران قالیشویی اهورا تماس بگیرید و با خیال آسوده فرش خودتان را به ما بسپارید. کارکنان شعبهء قالیشویی در جنوب تهران شرکت بعد از تماس شما به منزل شما مراجعه کرده و در ازای رسیدی که مشخصات کامل فرش شما روی آن نوشته شده است، فرش را تحویل گرفته و به شرکت می‌برند تا در آنجا حسابی فرش را تمیز بشویند.اگر چه قالیشویی در جنوب تهران تعدد دارد اما سابقهء درخشان بیست ساله شرکت ما نشان می‌دهد که درمیان انبوه رقبا کار این شرکت صحیح‌تر و مورد پسند بیشتر مشتری هاست.افتخار می‌کنیم که درمیان انواع شرکتهای قالیشویی در جنوب تهران به ما اعتماد می‌کنید و به شما قول می‌دهیم کمال انصاف و تمیزی را در شستن فرش شما داشته باشیم.

می‌خواهم فرشم را در خانه بشویم:

دست بکار شوید ؛ فرش تکانده شده را در محیطی بزرگتر از اندازهء خودش پهن کنید، یادتان باشد قبل از آن باید زیر فرش جارو شود زیر گاهی اوقات خرده ریزهایی که ما به آنها بی‌توجهیم می‌توانند ضایعهء بزرگی برای فرش ما به وجود آورند. مثلا سوراخ شدگی یا پارگی. اگر از رنگ ندادن فرش اطمینان پیدا نموده‌اید، آب ولرم را روی فرش اسپری کنید و از صابو‌ن‌های بدون مواد قلیایی استفاده کنید و فرش را با اسفنج خوب بشویید. اغلب مردم فرش را در جهت خواب می‌شویند تا پرز کمتری جدا شود.ریشه‌های فرش را هم خوب بشویید و تمام فرش را آبکشی کنید.دو طرف فرش را خوب خشک نمایید زیرا ماندن رطوبت باعث بو گرفتن فرش می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *