قالیشویی در جردن

قالیشویی در جردن

شرکت قالیشویی اهورا با تاسیس شعبهء قالیشویی در جردن تصمیم به خدمت رسانی به همشهریان عزیز در این منطقه شهر تهران بزرگ گرفته است.

قایشویی اهورا با نزدیک به سی سال خدمت قالیشویی در مناطق مختلف تهران اینک خود تبدیل به یکی از مورد اعتمادترین برندهای قالیشویی تهران بزرگ است. اگر در جردن زندگی می‌کنید و نیاز به شستن قالی منزل خودتان دارید ، فراموش نکنید نزدیکترین قالیشویی در جردن، قالیشویی اهوراست.با یک تماس تلفنی و یا ثبت اینترنتی و یا انواع شبکه‌های اجتماعی دیگر کارکنان خدوم شرکت قالیشویی اهورا در خدمت شما هستند.

 

قالیشویی در جردن

قالیشویی در جردن

قالیشویی چگونه انجام می‌شود؟

قالیشویی در منزل به قدمت تاریخ قالیبافی و استفاده ان بعنوان فرش خانه است. ایرانیان به تمیزی علاقمندبوده و هستند و اغلب در دو ماه شهریور و اسفند اقدام به شستشوی فرش‌ها و غبار زدایی منزل خود می‌کنند.

اگر می‌خواهید قالیتان را به قالیشویی بسپارید،سعی کنید در این دوماه کمتر انجام شود چرا که ممکن است به علت ترافیک مشتری فرشتان دیرتر به شما برسد و یا چنانکه باید خوب خشک نشده و بدبو گردد.از طرفی در برخی کارخانه‌های فرش شویی به دلیل سرعت عمل به برخی نکات ریز شستشو توجه کافی نشود.

در گارگاه فرش شویی شرکت قالیشویی اهورا اقدامات زیر برای شستشوی فرش انجام می‌گردد:

پس از تحویل فرش از مشتری در منزل و یا کارگاه و اراده رسید، فرش خوب غبار زدایی می‌گردد-غبار زدایی یعنی گرد وخاک فرش توسط جاروهای معمولی و تکاندن به گونه‌ای که آسیبی به فرش نرسد،گرفته می‌شود-

بعد از غبار زدایی هرماده چسبیده با الیاف فرش توسط حلال آن به گونه ای جدا می‌شود که فرش آسیب نبیند.

سومین اقدام از بین بردن لکه‌های ایجاد شده روی فرش است، برای هر لکه روش خاصی وجود دارد که اغلب آنها را می‌توانید با یک سرچ کوتاه اینترنتی پیدا کنید.

فرش توسط ماشین‌های مخصوص شسته می‌شود.در شستشوی فرش با توجه به میزان رنگ دهی الیاف آن از صابون خاص استفاده می‌شود تا رنگ دهی زیاد نباشد.اگر درمنزل می‌خواهید فرش بشویی به این نکته خیلی توجه کنید.زیرا رنگ‌های متفاوت فرش با هم مخلوط شده و از کیفیت دیداری فرش می‌کاهند.

اب باقی مانده در فرش توسط دستگاه دیگر کاملا گرفته‌ می‌شود تا فرش زودتر خشک شود.در شستشوی خانگی باید فرش را در محیطی که شیب دارد پهن کرد چرا که باقی ماندن اب در الیاف به مدت زیاد باغث بدبویی و زبرتر شدن آن می‌شود.

فرش طوری در افتاب پهن می‌شود که تا خوردگی نداشته باشد،چرا که شکستگی فرش ممکن است تا شستشوی بعدی باقی بماند و موجب از بین رفتن فرش به مرور زمان شود.

بعد از خشک شدن با مشتری تماس گرفته شده تا فرش را در منزل و یا در کارگاه با اراده رسید خود تحویل بگیرد.

قالیشویی اهورا خدمت رفوگری را نیز در صورت درخواست مشتریان خود به آن‌ها ارائه می‌دهد.

  •   نوشته شده توسط :  
  •   دسنه مطلب :   اخبار
  •   تاریخ انتشار :  ۱۳۹۷/۰۸/۱۱