قالیشویی در تهران

قالیشویی در تهران

معرفی قالیشویی اهورا

از عهد دیرین، ایرانیان جزء اقوام اصیل شناخته شده‌ بودند که حفظ و نگه‌داری قالی‌ ایرانی‌شان به جزء لاینفک فرهنگ و حیات آن‌ها مبدل گشته بود. حال با گذشت زمان می‌توان شاهد آثار فرهنگ اصیل نگهداری قالی و فرش در بین ایرانیان بود. از قدیم الایام که قوم ایرانی مجهز به دستگاه‌های خودکار و تجهیزات مدرن نبودند، در تقلا بودند تا علاوه بر قالی‌اندازی، برای شست‌وشو و نظافت آن اهمیت قائل شوند. شست‌وشوی دستی و با استفاده از مواد شوینده اولیه و پیش افتاده‌ای مانند آب و صابون غالبا در کناره رودخانه‌ها و به خصوص فصول گرم سال انجام می‌گرفت.قالیشویی اهورا یکی از کارگاه‌های قالیشویی در تهران به شمار می‌رود که تمام اقدامات مرتبط با قالی و فرش و روفرشی را انجام داده و به امور مبلشویی هم می‌پردازد.

با گذشت زمان و دستخوش شدن زندگانی ایرانیان با تغییرات حاصل از تمدن شهرنشینی و فائق آمدن مشکلات بر مردم، اشخاص تلاش کردند تا مطابق با تکنولوژی شهری پیش رفته و قالی‌ها و فرش‌های خود را به کارخانجات قالیشویی بسپارند. از این رو، دیگر در زمینه شست‌وشوی قالی با مشکلات عدیدی روبرو نبودند.هماکنون،قالیشویی اهورادرجهت تسهیل امورگام جدی برداشته و در تکاپوست تا همچنان با ارائه بهترین خدمات قالیشویی بازخورد مثبت مشتریان را جذب نماید.

بهترین قالیشویی در جردن

چندی است که قالیشویی اهورا با عنوان بهترین قالیشویی در جردن شناخته شده است. آنچه قالیشویی اهورا را پیشروی سایر قالیشویی‌ها مطرح کرده ارائه خدمات تکمیلی به طور کاملا مجزا از خدمات شست‌وشو می‌باشد.

قالی و فرش ایران جزء اصیل‌ترین کفپوش‌هاست که تدریجا بر اثر تردد اشخاص، لک شدن با مواد و گاها رنگ‌های شیمیایی و آسیب‌های جزئی می‌شود که زیبایی ظاهری را از دست داده و نیاز به شست‌وشو، تعمیرات جزئی و مرمت دارد. قالیشویی اهورا مفتخر است با بیش از ۱۰ سال سابقه در این زمینه برترین خدمات قالیشویی نوین را با بهره‌گیری از تجهیزات تمام اتوماتیک و به کارگیری یک تیم مجرب و کاردان خدمت مشتریان عزیز ارائه دهد.

اگر به دنبال بهترین قالیشویی در تهران می‌گردید و یا در مجاورت منطقه جردن به دنبال برترین قالیشویی در جردن هستید، قالیشویی اهورا انتخاب ایده‌آل شماست. تنها با گرفتن یک تماس تلفنی و یا ثبت سفارش اینترنتی قادر خواهید بود تا از تمام مزایای این قالیشویی در تهران بهره‌مند شوید.

معرفی انواع خدمات قالیشویی اهورا

شما با یک تماس تلفنی ساده و ثبت سفارش اینترنتی از طریق وبسایت و اپلیکیشن قادر خواهید بود تا از تمام خدمات قالیشویی اهورا بهره ببرید. قالیشویی اهورا بهترین قالیشویی در تهران با جلب اعتماد مردم در بیش از ۱۰ سال همکاری خود در این زمینه توانسته قالی و فرش شما را به مانند یک اثر هنری نگاه داشته و علاوه بر خدمات شست‌وشوی تمام مکانیزه آن‌ها را نظافت و در صورت نیاز، تعمیر نماید.

قالیشویی اهورا، پس از پذیرش سفارش قالی و فرش شما را به صورت کاملا کاور شده پوشانیده تا در صورت انتقال و حمل آن به کارگاه قالیشویی مورد هیچ سوء نقص ظاهری قرار نگیرد. سپس آن‌هاتوسط کارشناسان متخصص خود وارسی جدی نموده و با نظاره و تشخیص کاردانان، تمام آسیب دیدگی‌های جزئی تا کلی را جستجو کرده و سعی بر رفع آن‌ها خواهد کرد.

بهترین قالیشویی در جردن، قالیشویی اهورا اذعان دارد که با کسب مهارت چندین ساله بهترین خدمات لکه بری، رنگ بری، رفوگری و سایر تعمیرات جزئی و مرمت فرش را انجام می‌دهد. بنابراین، قالی و فرش شما ابتدا با دستگاه‌های غبار روبی نظیر جاروهای معمول و یا حتی تکاندن جزئی و دستی غبار روبی شده و سپس در صورت دارا بودن لکه‌های جزئی تا کلی آن‌ها را با نهایت دقت کارشناسانه رفع می‌کنند. جدا از لکه بری، اگر فرش شما در معرض رنگ‌های شیمیایی رنگی شده باشد با ابزار به خصوص تمیز می‌شود.

قالیشویی اهورا در تلاش است تا با استفاده از مواد شوینده مناسب و صابون‌های متناسب با جنس و نوع الیاف قالی و فرش آن‌ها را شست‌وشو دهد و به کیفیت و رنگ آن‌ها نیز صدمه نزند. پس از آب گیری قالی و فرش به وسیله تجهیزات آب‌گیری، آن‌ها را با رعایت اصول قالیشویی خشک می‌نمایند. نهایتا، قالی و فرش رول شده و به همراه کاور خدمت مشتریان تحویل داده می‌شود.

قالیشویی اهورا علاوه بر خدمات شست‌وشو، با تشخیص کارشناسان مرتبط به امور تعمیر قالی و فرش آن‌ها را از جهت نیاز به رفوگری بررسی نموده و در صورت رضایت مشتری، خدمات رفوگری را نیز ارائه می‌دهد.

 

قالیشویی در تهران

قالیشویی در تهران

  •   نوشته شده توسط :  
  •   دسنه مطلب :   اخبار
  •   تاریخ انتشار :  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲