شنبه تا جمعه به صورت تمام وقت و 24 ساعته -24/7
  • شماره تماس 24 ساعته

    09191585449

  • شماره تماس

    ۸۹۴ ۷۳۰ ۵۵ ۰۲۱

  • تماس با ما
 مبلشویی

مبلشویی

مبلشویی

 

اگر بدنبال شستشوی مبلمان خود هستید و تصمیم دارید خودتان این‌کار را انجام داده و هزینه خانوار خود را پایین بیاورید مراحل زیر را انجام دهید.

در ابتدا دقت کنید که هرگز نباید چوب‌های مبل خیس بماند زیرا این خیس خوردگی باعث خم شدگی چوب و در نتیجه از بین رفتن مبل می‌شود.اگر هم این اتفاق افتاد با وسیله آبکش مخصوص آن را خشک ‌کنید. اما مقدار کم نم چوب در خوش فرم ماندن آن تاثیری ندارد.

حالا شروع کنید:

ابتدا رویه و درزها را با جارو به خوبی جارو کشی نمایید. مواد باقی چسبیده شده به سطح آن را به آرامی از آن جدا کنید به طوری که آسیبی به پارچه یا چرم مبل نرسد. با برس نرم پرزهای مبل را بگیرید. هر ماده‌ای که روی سطح یا درزهای مبل بماند در دراز مدت ممکن است به داخل آن نفوذ کند. مبل‌هایی که پارچه‌های کرکدار دارند با جارو برقی و دستمال مرطوب به راحتی تمیز می‌شوند.مبل‌های چرمی نیز با دستمال خشک به خوبی برق می‌افتند اما باید مواظب باشید از تمیز کننده‌ای استفاده نکنید که چرم را خشک و بدحالت نماید. گاهی اوقات بعد از شستشو از بخارشو یا سشوار برای خشک کردن سطح مبل استفاده می‌شود اما به خاطر بسپارید حرارت زیاد خصوصا در بخارشو ممکن است موجب خراب شدن سطح مبل شود.

لکه‌های روی مبل را از بین ببرید.

اثر سوختگی یا زردی سیگار روی مبل با یک حبه قند پاک می‌شود. قند را به خوبی روی لکه بمالید تا پاک شود اگر الیاف پارچهء مبل شما مصنوعی است از آبلیمو استفاده کنید.

روی لکهء پارچه‌های کرکدار کمی شیر بریزید بعد با پنبه ان را خوب بمالید تا لکه پاک شود.بعد از پاک شدن لکه با آب و صابون لکهء شیر را بشویید.

لکه جوهر را خسی کرده، کمی نمک روی لکه جوهر بپاشید.بعد با اسفنجی خیس آن را پاک کنید.

لکه چربی را با محلول الکل و نمک  به راحتی پاک می‌شوند.

بعد از لکه گیری برای شستشو آماده شوید. مبل‌های پارچه‌های متفاوتی دارند که هنگام خرید باید برچسب آن‌ را به خاطر بسپارید تا شستشوی آن راحت باشد.

 یعنی در شستن این پارچه با و جارو بخار استفاده کنید.W

Ws یعنی اب ،جارو بخار و مواد خشک شویی استفاده نمایید.

S یعنی تنها از مواد شویندهء خشک شویی استفاده کنید.

در شستشو باید دقت کنید که ازمواد آلی  و اب سرد استفاده نمایید.

  یعنی این مبل باید توسط یک سرویس شستشوی حرفه‌ای استفاده کنید.

 

مبلشویی
مبلشویی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ahuracarpet/public_html/wp-includes/functions.php on line 4552