شنبه تا جمعه به صورت تمام وقت و 24 ساعته -24/7
  • شماره تماس 24 ساعته

    09191585449

  • شماره تماس

    ۸۹۴ ۷۳۰ ۵۵ ۰۲۱

  • تماس با ما
 قالی شویی در تهران

قالی شویی در تهران

قالی شویی در تهران

فرش‌های خانه خصوصا اگر دست باف باشند علاوه بر تزئین و زیبا‌سازی خانه جزو پس‌اندازهای خانواده هم محسوب می‌شوند.این پس‌اندازهای دوست داشتنی گاهی در مناسبت‌ها به شدت کثیف می‌شوند و نیاز به شستشو پیدا می‌کنند. برای شستن فرش‌ها خوب سطح آن را جارو بزنید و مواد چسبیده به آن را به ارامی به صورتی که به الیاف فرش آسیب نرسد جدا کنید.سپس میزان رنگ دهی الیاف آن را بررسی کنید.امتحان رنگ پس دهی به این صورت است که کمی اب روی قسمت کوچکی از فرش بپاشید و از ماده شوینده خود به آن اضافه نمایید. کمی که گذشت پارچهء سفیدی را روی آن قسمت از فرش قرار دهید اگر پارچه رنگ نگرفت می‌توانید با خیال راحت با آب ولرم و مادهء شوینده خود به شستشوی فرش بپردازید.اما اگر فرشتان رنگ پس داد باید نوع ماده شوینده خود را حتما عوض کنید و ماده کم آسیب‌تری را انتخاب نمایید و از آب سرد استفاده کنید و فرشتان را بشویید. فضای شستشو باید اندکی بزرگتر از مساحت فرش باشد تا فرش تا نخورد یا به اصطلاح نشکند.بعد از شستن فرش از شستن ریشه‌ها غافل نشوید . بعد فرش را به خوبی پهن کنید و اجازه بدهید دوطرف آن کاملا خشک شود.

قالی شویی در تهران
قالی شویی در تهران

اگر فضای مناسبی در خانه ندارید یا به دلایلی مثل مصرف آب شرب یا نداشتن وقت دنبال یک برند معتبر هستید. با قالی شویی اهورا با سابقه سی ساله در شستشوی مبل و فرش تماس بگیرید. بعد ازثبت تماس شما کارکنان متعهد این شرکت به منزل شما آمده و در قبال ارائهء رسیدی که ممهور به مهرشرکت است و تمامی مشخصات فرش شما به طور کامل در آن ثبت شده است، فرش را از شما تحویل گرفته به شعبهء تهران شرکت قالی‌شویی اهورا منتقل می‌کنند. گاهی مشتری و کارگر شرکت هیچکدام در هنگام ثبت مشخصات دقت کافی نمی‌کنند و این موجب اختلافات شرکت و مشتری خواهد بود. لذا هنگام تحویل فرش خود به هر شرکتی به مشخصات نوشته شده در رسید دقت نمایید که کاملا منطبق با فرش شما باشد و در شرکت جابجا نشود . پس ازانتقال فرش‌ها به شرکت در صورتی که نیازمند تعمیرات باشد ابتدا رفو شده و سپس در آن‌جا به روشی کاملا اسلامی با دستگاه‌های مجهز و کادری ماهر به شستشوی فرش شما می‌پردازند. سپس فرش را طوری پهن می‌کنند که رنگ رفته از قالی موجب خرابی ریشه‌ها و یا شکستگی قالی نشود. بعد از خشک شدن دو سمت فرش با شما تماس می‌گیرند و فرش را در منزل تحویل می‌دهند. شرکت قالی‌شویی اهورا علاوه بر قالی‌شویی به خدمات دیگری از قبیل شستشوی مبل و رفوگری و رنگ‌برداری از فرش‌ها هم می‌پردازد. به قالی‌شویی اهورا اعتماد کنید و باما تماس بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ahuracarpet/public_html/wp-includes/functions.php on line 4552