55730894 *** 22826169
  • شماره تماس 24 ساعته

    09191585449

  • شماره تماس

    ۸۹۴ ۷۳۰ ۵۵ ۰۲۱

  • تماس با ما
 قالیشویی غرب تهران

قالیشویی غرب تهران

قالیشویی غرب تهران

شرکت قالیشویی

خانه‌های اپارتمانی در تهران و سایر شهرستان‌های کشور دچار معضلات زیادی هستند. از جمله این معضلات نداشتن جای کافی برای شستن فرش‌هاست. استفاده از اب لوله کشی و تصفیه شده که روزبه روز گرانتر می‌شود نیز یکی دیگر از مشکلات این روزهاست.در این‌حال بسیاری از خانواده‌ها ترجیح می‌دهند فرش خود را به قالیشویی‌ها بسپارند. ازجمله این شرکت‌ها شرکت قالیشویی غرب تهران است.شرکت قالیشویی اهورا با سابقهء ده ساله در شستشوی قالی اکنون به یکی از معتبرترین شرکت‌های قالیشویی غرب تهران تبدیل شده است. شما با خیال راحت می‌توانید فرش خود را به ما سپرده و آن را شسته وشفاف تحویل بگیرید.

قالیشویی غرب تهران
قالیشویی غرب تهران

چگونه فرشم را به قالیشویی اهورا برسانم؟

اگر به سایت ما مراجعه کرده اید و یا تبلیغات مارا در جایی دیده‌اید حتما با راه‌های ارتباط  هم آشنایید.زنگ بزنید،پیام بگذارید و یا درسیات نشانی خود را ثبت کنید.کارکنان شعبهء قالیشویی غرب تهران شرکت قالیشویی اهورا ،به حضور شما رسیده و در قبال ارائه رسید فرش را از شما تحویل گرفته به شرکت مراجعه می‌کنند.

درقالیشویی چه کارهایی انجام می‌شود؟

معمولا در روش شستشوی قالی بطور سنتی فرش پهن شده و خوب خیس می‌خورد . سپس شوینده قالی به جان فرش افتاده و با برس‌های زبر و انواع پارو فرش را به اصطلاح می‌شوید. حال آنکه در این نحوهء شستشو پرزهای الیاف فرش کنده شده و فرش بعد از چندبار شستن نخ نما می‌شود.علاوه برآن اگر فرش رنگ پس بدهد رنگ‌ها مخلوط شده و از شفافیت فرش‌ها می‌کاهد. در قالیشویی‌های مدرن اگرچه اساس کار به صورت سنتی است ،یعنی به این صورت که ابندا گرد و خاک فرش حسابی تکانده می‌شود.سپس مواد خوراکی و غیر خوراکی چسبیده به ان به آرامی و صورتی که به فرش آسیب نرسد از آن جدا می‌شود. بعد ازمایش رنگ‌دهی الیاف پرداخته شده و باتوجه به میزان رنگ دهی شوینده مناسب  انتخاب و فرش توسط دستگاه‌های مدرن  شسته می‌شود.ازمایش رنگ دهی باعث می‌شود که رنگ‌های متفاوت فرش با هم مخلوط و فرش کدر نشود. بعد از شستشوی کامل فرش توسط دستگاه، ریشه‌ها به دقت شسته و خشک می‌شوند تا بدرنگ نمانند.فرش شسته شده به سرعت آبگیری شده و پهن می‌شود تا الیاف بخصوص اگر پشمی یا ابریشمی باشد ، بدبو نشود.(اینجا لازم است در پرانتز عرض کنم؛اگر روزی دچار بدبویی فرش بر اثر نم خوردگی شدید کمی پودر تالک روی آن بپوشید تا علاوه بر این‌که رطوبت فرش گرفته شود بوی بد ان نیز از بین برود.) بعد از خشک شدن فرش با شما تماس گرفته شده  و شما باارائه رسید فرشتان را براق و تمیز دریافت می‌نمایید.

چرا قالیشویی اهورا؟

قالیشویی اهورا با کارکنان متعهدی که استخدام نموده و با دستگاه‌های مدرن خود یکی از قالشویی های معتبر در غرب تهران است.ما همزمان با رشد صنعت دستگاه‌های به روز و مردنی تیه دیده‌ایم تا فرش شما آسیب نبیند،علاوه برآن دقت و سرعت کارکنان شرکت قالیشویی غرب تهران شما را مجاب خواهد کرد تا تنها پس از یکبار مراجعه به ما مشتری همه ساله ما بشوید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ahuracarpet/public_html/wp-includes/functions.php on line 4552