55730894 *** 22826169
  • شماره تماس 24 ساعته

    09191585449

  • شماره تماس

    ۸۹۴ ۷۳۰ ۵۵ ۰۲۱

  • تماس با ما
 قالیشویی شرق

قالیشویی شرق

قالیشویی شرق

قالیشویی

قالیشویی شرق
قالیشویی شرق

قالیشویی یک برنامه خاص هرساله توسط مردم ایران زمین است. بعد از مهمانی‌های بزرگ و یا عروسی‌ها و یا بعد از گذشت مدتی از پهن کردن قالی در اتاق نوبت به شستن قالی می‌رسد. معمولا در این هنگام مرد و زن با یکدیگر به جان فرش می‌افتند و با پارو و پرزگیرهای دستی تا می‌توانند فرش را می‌شویند. اغلب اوقات خصوصا اگر قالی نو باشد بعد از خشک شدن رنگ پس داده شده خانواده را حیران می‌کند. اگر هنوز این بلا به سر فرش شما نیامده این مطلب را پیش از شستن قالی بخوانید.
چه نوع قالی دارید؟

1-1قالی دست باف و ارزشمند است:

اگر قالی شما ایرانی و دست‌باف است. بهترین کار سپردن به دست کارخانه‌های قالی شویی است. برای این گفته دو دلیل داریم. اول ان‌که فرش دست‌باف واقعا سنگین است و دوم ان‌که در قالیشویی‌ها به رنگ دادگی فرش توجه می‌شود.قالی‌شویی شرق تهران شرکت قالیشویی اهورا یکی از معتبرترین این قالیشویی‌هاست.

1-2قالی ارزانتراست :

اگر قالی شما دست باف و کهنه است و رنگ دادنش برایتان مهم نیست،یا قالی ماشینی دارید که از رنگ ندادن آن اطمینان دارید به روش زیر عمل کنید.
مهمترین کار آزمایش رنگ ندادن قالی است. یک گل قالی که اغلب رنگ‌ها را دارد در نظر بگیرید. کمی آب گرم روی آن اسپری کنید وبگذارید چند لحشه بماند. یک دستمال روشن را بردارید ومحکم روی فرش بکشید،اگر رنگی شد در شستن قالی دقت کنید.قالی باید با آب سرد و صابون مایع شسته شود. مزیت قالیشویی شرق شرکت قالیشویی اهورا در این است که در این گونه مواقع از مواد شوینده طبیعی که رنگ فرش را بیرون نمی‌آورد استفاده می‌کند و نحوه شستشو نیز مانع پخش رنگ‌ها به یکدیگر است.
فرش را خوب جارو بزنید و بتکانید.مواد چسبیده با ان را جدا کنید به طوری که الیاف پاره نشود.فرش را در مکانی بزرگتر از اندازهء ان پهن کنید و بسته با اینکه فرش رنگ می‌دهد یا نه؛آب سرد یا ولرم را روی فرش اسپری کنید و از یک گوشه با مایع مخصوص شستشو آغاز نمایید.از شوینده‌ایی با قلیای کم استفاده کنید.فرش را تکه تکه بشویید و ابکشی کنید. پشت فرش را خوب بشویید. اگر فرش رنگ می‌دهد آن را لول نکنید. ریشه‌های فرش را جداگانه و تمیز بشویید.بعد از اینکه اب فرش رفت و یک سمت آن خشک شد،سمت دیگرش را هم در آفتاب پهن کنید تا خوب خشک شود. همه این کارها در شرکت قالیشویی اهورا با ماشین‌های نو و اتومات انجام می‌شود.
شعبه قالیشویی شرق این شرکت با احترام به دیدگاه مشتری دونوع آبکشی ماشینی و اسلامی را در دستور کار خود دارد. هنگامی که شما با شرکت قالیشویی شرق اهورا تماس می‌گیرید،کارکنان با برگه ممهور این شرکت به منزل شما آمده و در ازای پرداخت رسید به شما فرش را تحویل گرفته و پس از شستشو ان را به شما تحویل می‌دهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ahuracarpet/public_html/wp-includes/functions.php on line 4552