شنبه تا جمعه به صورت تمام وقت و 24 ساعته -24/7
  • شماره تماس 24 ساعته

    09191585449

  • شماره تماس

    ۸۹۴ ۷۳۰ ۵۵ ۰۲۱

  • تماس با ما
 قالیشویی در تجریش

قالیشویی در تجریش

قالیشویی در تجریش

پس از یک مهمانی شلوغ وبزرگ فرش‌هایتان کثیف شده است؟ باید آن‌ها را بشویید؟ چرا معطلید؟ جارو را بردارید و ردوخاک آن را خوب بگیرید. سپس به آرامی و دقت موادی را که به سطح آن چسبیده جدا کنید و فرش را به حیاط یا پش بام که از مساحت فرش کمی بزرگتر است و سطح صاف است ببرید. آب ولرم و مادهء شوینده مناسب فرش را روی قالی اسپری کنید.(قالیشوی در تجریش) و چند لحظه صبر کنید سپس اقدام به شستن فرش کنید. به نظرالبته این ساده‌ترین کار است. اما شستن فرش دغدغه‌های دیگری هم دارد. مثلا ممکن است فرش تا بخورد یا رنگ پس بدهد. برای امتحان رنگ دادن فرش قبل از هرکاری قسمتی از آن را خیس کنید و ار ماده شوینده خود هم روی فرش بپاشید بعد از چند دقیقه با پارچه‌ای سفید امتحان کنید اگر فرش رنگ داد نوع شوینده خود را عوض کنید و از آب سرد استفاده نمایید. برخی با پارو به جان قالی نازنین ایرانی خود می‌افتند و حسابی به الیاف آن آسیب می‌رسانند.شستن قالی باید طوری صورت بگیرد که کمترین آسیب به الیاف و رنگ و شکل آن برسد. اگر احساس می‌کنید ممکن است فرش شما آسیب ببیند،یا سرتان شلوغ است و وقتش را ندارید و یا نگران قبض آب مصرفی و اعتراض همسایگان هستید، با ما تماس بگیرید:

 

"<yoastmark

شرکت قالی شویی اهورا شعبه تجریش!(قالیشویی در تجریش)

این شرکت یدطولایی در شستن فرش‌ها دارد و سی‌سال سابقه کار آن نشان می‌دهد توانسته‌ایم میان رقبا جایی برای خود داشته باشیم. کارکنان شرکت قالی شویی اهورا بعد از تماس شما با هر روشی در اسرع وقت به منزل شما خواهند آمد و در قبال ارائه رسید معتبر و ممهور به مهر شرکت و با ثبت مشخصات دقیق فرش شما در این رسید، فرش را از شما تحویل گرفته به شرکت منتقل می‌کنند. بعد از گردگیری و اگر لازم باشد رفوگری فرش که در قرارداد ثبت می‌شود، اقدام به شستشوی فرش می‌نمایند. این شرکت داری ماشین‌های شستشوی مجهز و کادری ماهر در شستشوی انواع فرش‌ها و مبل‌هاست.(قالیشویی در تجریش)

آبکشی فرش با روشی کاملا اسلامی صورت می‌گیرد و نحوه خشک کردن فرش به صورتی است که فرش نمی‌شکند.مبل‌ها نیز کاملا تمیز و سالم تحویلمشتری داده می‌شوند. اگر درهنگام تحویل فرش خود از دیدن آن شگفت زده شدید بدانید که به دلیل اعتماد کاملا بجای شما به شرکت قالی‌شویی اهورا است.فرش‌های شما بدون بو و کاملا تمیز و خشک شده به دست شما خواهد رسید. از اعتماد شما شپاسگزاریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ahuracarpet/public_html/wp-includes/functions.php on line 4552